Bryce Dallas Howard - životopis

24. ledna 2010 v 9:50 | Lilianna |  Bryce Dallas Howard


Povolání: herečka
Věk: 28
Datum narození: 2. 3. 1981
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: ryby

Životopis:

Bryce Dallas Howard debutovala filmem M. Night Shyamalana Vesnice, v němž se objevili i Adrien Brody, Joaquin Phoenix a Siqourney Weaver. V roce 2005 Howard hrála ve filmu Larse von Triera Manderlay, který je pokračováním jeho Dogville. Ve filmu, který byl uveden na MFF Cannes 2005, dále hrají Lauren Bacall, Chloe Sevigny, Danny Glover a Jeremy Davies. Roku 2007 uvidíme Bryce Dallas Howard vedle Kevina Klinea v shajespearovské adaptaci As You Like It v režii Kennetha Branagha.
Poté co dostudovala Tisch School of the Arts program, který je součástí New York University, se Howard začala objevovat na newyorských pódiích, kde zapůsobila rolí Marianne ve hře Tartuffe od společnosti Roundabout, dále v As You Like It od Public Theatre, kde hrála Rosalindu, a poté ve hře Alana Ayckbourna House/Gardenv v produkci Manhattan Theater Club.
Velmi ceněnou byla i její role Emily ve hře Our Town, kterou hrála na Bay Street Theater Festival. Také jste ji mohli vidět ve filmu Spider-Man 3 v režii Sama Raimiho. V současné době natáčí Eclipse, kde převzala roli Victorie.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.